Telefon: +90 (262) 751 46 73

Ar-Ge

Aynı Gruba Ait Bilgiler

Ar-Ge

Müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak ve imalatı yapılan ürünlerin performanslarını daha üst seviyelere çıkarmak için araştırma-geliştirme faaliyetleri Gisaş Teknoloji Merkezi laboratuvarında sağlanmaktadır.

Gisaş Döküm, hammadde, katkı ve yardımcı ürünlerdeki son gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Ergitme, kalıplama, düküm ve işleme yöntemlerindeki teknolojik gelişmelere ve Pazar ihtiyaçlarına uygun olarak ürünlerin daha kısa zamanda daha kaliteli olarak imal edilmesine yönelik AR-GE çalışmalarını kendi bünyesinde sürdürmektedir.

Sektörün ihtiyaçları ve sorunları göz önünde bulundurularak ürünlerin reçete optimizasyonları yapılmakta ve kaliteden ödün vermeden optimum ürün dizaynı çalışmaları Gisaş Teknoloji Merkezi laboratuvarında her an devam etmektedir. Tesislerimize tedarik edilen malzemelerin kullanım kararını belirleyen kriterleri ve ilgili standartları sağlayıp sağlamadığının analizleri de yine Gisas Teknoloji Merkezi laboratuvarında yapılmaktadır.

Gisaş Teknoloji Merkezi Laboratuvarında, AR-GE çalışmaları, reçete optimizasyon çalışmaları ve özel ürün çalışmaları kapsamında, yılda 1000’den fazla ürünün üretim öncesi ve sonrası testleri ve simülasyonları yapılmaktadır.


Hizmetlerimizden Bazıları

Blog Haberleri

Müşteri Hizmetlerimiz

Bize ulaşmanız halinde yetkili personelimiz tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Destek Ekibimiz
Hızlı İltişim Bize Yazın
© Powered By « G.W.T.A. ». Copyright 2018 © Gisaş Döküm | Telefon: +90 262 751 4673 | Designed by Eyüp YILDIZ | Gebze-Kocaeli-Türkiye|